Polecamy

Pilates - poznaj jego efekty

4 zalety spodni dresowych

SiłowniaINFO

Trening personalny dla kobiet – dlaczego warto?

​Jeśli podobnie jak tysiące Polek każdego dnia myślisz o tym, że przydałoby się zrzucić kilka kilogramów, poprawić sylwetkę, wzmocnić ciało i po prostu zadbać o siebie, to dziś jest najlepszy moment na przejście od planów do działania. Nasza propozycja to trening personalny dla kobiet, który stanowi najlepszy wybór na początek przygody ze sportem czy generalnie z aktywnością fizyczną. Sprawdź, dlaczego warto postawić ten krok.

Czym jest trening personalny? Jakie przynosi korzyści?

Trening personalny to – jak sama nazwa wskazuje – trening dobierany „pod Ciebie”. Plan treningowy układa doświadczony trener personalny, który najpierw poznaje Twoje mocne i słabsze strony, ocenia Twoje predyspozycje fizyczne, cechy budowy ciała, a także dopytuje o oczekiwane przez Ciebie rezultaty (czy chcesz schudnąć, wyrzeźbić mięśnie, czy może przybrać na masie). Na tej podstawie powstaje konkretny plan, który w przewidywalnym czasie ma pozwolić Ci zrealizować swoje cele treningowe.  

Rozpoczęcie treningów pod okiem doświadczonego trenera personalnego daje gwarancję osiągnięcia zamierzonych efektów i uniknięcia bolesnych kontuzji. Jeśli nigdy wcześniej nie ćwiczyłaś, to nie próbuj robić tego na własną rękę, a już zwłaszcza na siłowni – możesz niestety zrobić sobie krzywdę i zniechęcić się do uprawiania sportu.

Dla kogo?

Trening personalny dla kobiet to propozycja, którą powinna rozważyć każda pani chcąca:

  • - szybko, ale też bezpiecznie i trwale zrzucić zbędne kilogramy,
  • - wzmocnić mięśnie, pozbyć się dolegliwości ze strony kręgosłupa i stawów,
  • - mieć przestrzeń dla siebie poza obowiązkami zawodowymi i domowymi,
  • - pozbyć się nadmiaru energii i złych emocji,
  • - nie tylko trenować, ale też kompleksowo zadbać o siebie pod okiem doświadczonego, wykwalifikowanego trenera, przekazującego cenne wskazówki np. w zakresie diety.

Trening personalny w Katowicach? Zajrzyj do Ladies Boxing Brigade

Ladies Boxing Brigade to unikalne miejsce na mapie Katowic i całego Górnego Śląska. Założyła je Joanna Orlińska, trener personalny i instruktorka boksu z licencją Polskiego Związku Bokserskiego. Zajęcia odbywają się w COB Fitness Premium Club w Katowicach przy ulicy Wesołej 3.

W Ladies Boxing Brigade spróbujesz zajęć z fitboxingu, czyli bardzo ciekawego połączenia klasycznego fitnessu z elementami treningu bokserskiego. Bez agresji, bez kontuzji i siniaków, za to z maksymalnym zaangażowaniem po stronie trenera. Co ważne, Joanna dba o to, aby każdy trening był inny, co eliminuje ryzyko znudzenia i odpuszczenia sobie uprawiania sportu.

Zajęcia w Ladies Boxing Brigade są otwarte dla każdego i biorą w nich udział panie z całych Katowic i regionu, w tym mieszkanki dzielnic Piotrowice-Ochojec czy Brynów. Nie szukaj więc wymówek w odległości i długim dojeździe na zajęcia – wszystko zależy wyłącznie od Twojej motywacji! Zwłaszcza, że godziny treningów są ustalane indywidualnie i bez problemu można je dopasować do Twojego grafiku. Szczegóły sprawdź na stronie https://fit-boxing.pl/trening-personalny/.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Karta MultiSport – wszystko, co musisz wiedzieć

Wynagrodzenie nie jest jedynym sposobem, w jaki nasz pracodawca nas gratyfikuje. Wiele firm...

Jak dobrać obciążenie treningowe?

Dobór odpowiedniego obciążenia to kluczowa sprawa w efektywności ćwiczeń fizycznych...

Ile kosztuje trener personalny?

Nie brakuje osób, które chcą zwiększyć skuteczność swojego treningu. Tacy ludzie...