Polecamy

Ponadczasowe okulary Ray Ban

Legginsy sportowe — czym się kierować przy ich wyborze?

Trening siłowy

REDOX Extreme - spalacz tłuszczu z indywidualnym wsparciem dietetyka i trenera

Chcesz się pozbyć zbędnej tkanki tłuszczowej? Najlepszy sposób to połączenie trzech metod: treningu, diety i suplementacji. Bez dwóch pierwszych elementów nie osiągniesz oczekiwanych rezultatów, a trzeci zapewni wartościowe wsparcie w Twoich wysiłkach. Jak się jednak okazuje, REDOX Extreme to suplement, który gwarantuje fachową pomóc również w ćwiczeniach i diecie!

Bez ćwiczeń i diety ani rusz

Jak schudnąć? Teoretycznie sprawa wydaje się prosta – należy spożywać mniej kalorii, niż się wydatkuje w ciągu dnia. Wcielenie teorii w praktykę okazuje się jednak znacznie trudniejsze. Z jednej strony trzeba bowiem dostarczyć organizmowi zestawu niezbędnych składników, a z drugiej ograniczyć spożycie kalorii, co wzajemnie się wyklucza. Dlatego do planu odchudzania zdecydowanie warto włączyć aktywność fizyczną, np. treningi fitness lub na siłowni, bieganie, pływanie czy jazdę na rowerze, co pozwoli na spalenie większej liczby kalorii i zrobienie „miejsca” w diecie na więcej wartościowych posiłków.

Przemyślana, bogata w warzywa, produkty pełnoziarniste, chude mięso i jaja dieta, która jest jednocześnie pozbawiona produktów i składników wysokoprzetworzonych, mocno słodzonych i zawierających mnóstwo soli, skutkuje szybszym metabolizmem i stabilizacją gospodarki cukrowej, co prowadzi do zmniejszenia tkanki tłuszczowej. Taki sam efekt gwarantują ćwiczenia fizyczne, które pobudzają przemianę materii i umożliwiają skuteczniejsze spalanie kalorii. Znakomitym wsparciem dla ćwiczeń i codziennej diety jest natomiast suplementacja.

Przydatna suplementacja

Suplementacja to kolejna cegiełka do budowy smukłej, zgrabnej sylwetki. Przy zachowaniu odpowiedniej diety i podwyższonej aktywności fizycznej potrafi zdziałać cuda. Potwierdzają to tabletki na odchudzanie REDOX Extreme, które mają formę spalacza tłuszczu. Za sprawą starannie dobranego składu zawierającego wyłącznie naturalne substancja wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej REDOX Extreme gwarantuje efektywne wsparcie w zrzucaniu zbędnych kilogramów. Dzięki kofeinie poprawia się przemiana materii, kapsaicyna podwyższa temperaturę ciała, a ekstrakt z szafranu niweluje łaknienie. Tym, co odróżnia REDOX Extreme, jest jednak nie tylko skuteczne działanie, ale również dostępność indywidualnego wsparcia dietetyka i trenera.

REDOX Extreme – suplement, z którym zadbasz o trening i dietę

Mając świadomość, że suplementacja to ważne wsparcie w odchudzaniu, które jednak nie zastąpi diety ani wysiłku fizycznego, producenci REDOX Extreme umożliwiają darmowe konsultacje z dietetykami i trenerami. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak ćwiczyć i co jeść, żeby schudnąć i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki REDOX Extreme otrzymasz takie wsparcie. W każdej chwili istnieje możliwość zwrócenia się po profesjonalną pomoc. Dodatkowo w ramach zakupu dostajesz fałdomierz, czyli urządzenie do mierzenia poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie. W oparciu o dokonywane pomiary możesz śledzić swoje postępy w odchudzaniu. To naprawdę dopingujące!


Artykuł powstał przy współpracy z http://www.sfd.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Jakie są rodzaje gum do ćwiczeń?

Gumy do ćwiczeń już na stałe zadomowiły się w siłowniach, a nawet w domowych salach do...

Twój konkretny spersonalizowany trening - jak...

Nie każdy, bez względu na to, jak poważnie myśli o swoim zdrowiu, rezygnuje z siłowni i...

Jak się zmotywować do ćwiczeń?

​ „Nie mam siły”, „zacznę od jutra”, „nie stać mnie na...