Polecamy

Bieżnia w domu - co warto o niej wiedzieć?

Różnice pomiędzy paleniem marihuany a papierosów

SiłowniaINFO

Karta MultiSport – wszystko, co musisz wiedzieć

Wynagrodzenie nie jest jedynym sposobem, w jaki nasz pracodawca nas gratyfikuje. Wiele firm oferuje obecnie benefity dla pracowników. Jednym z najpopularniejszych świadczeń tego typu jest karta MultiSport. Pozwala ona na korzystanie z wielu form aktywności fizycznej.

Jak używać karty MultiSport? Najważniejszym jest przestrzeganie regulaminu. Niestosowanie się do zasad może skutkować jej utratą.

1. Czy mogę samodzielnie zamówić kartę?

Nie, oferta MultiSport jest kierowana tylko do przedsiębiorcy. To pracodawca może przyznać nam kartę.

2. Z jakich zajęć mogę korzystać w ramach karty MultiSport?

Karta MultiSport zapewnia dostęp do ponad 20 dyscyplin. Ich dokładna liczba różni się w zależności od rodzaju karty. Przykładowe zajęcia to siłownia, aerobik, basen, czy squash. Liczba wolnych miejsc podlega ograniczeniu, dlatego też warto zapisać się na nie jak najwcześniej. O przyjęciu na poszczególne zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.

3. Jak mogę aktywować kartę?

Po przyznaniu karty rejestrujemy się w Strefie Użytkownika, gdzie podajemy najważniejsze dane. Następnie ustawiamy hasło.

4. Czy mogę udostępnić kartę innym osobom:?

Kartą może posługiwać się wyłącznie osoba, której imię i nazwisko na niej widnieje. Próby łamania regulaminu mogą skończyć się skonfiskowaniem karty przez pracownika danego obiektu sportowego.

5. MultiSport dla osoby towarzyszącej – cena

Cena karty różni się w zależności od liczby osób zatrudnionych, sposobu płatności, a także wieku użytkownika. Jej koszt jest zwykle wyższy o kilkadziesiąt PLN dla osoby towarzyszącej.

Karta multisport dla dzieci

6. Jakie zajęcia dla dzieci przewiduje pakiet MultiSport?

Dla dzieci poniżej 15. roku życia przewidziano m.in.: tańce, sztuki walki, basen, lodowisko, ścianki wspinaczkowe, groty solne i parki linowe.

7. Czy muszę okazywać dokument tożsamości wraz z kartą?

Tak, zawsze okazujemy kartę MultiSport i ważny dokument wydany przez administrację publiczną, szkołę lub uczelnie. Mogą nimi być: dowód osobisty, paszport, prawo jazy, legitymacja (służbowa, szkolna, studencka). Nie dotyczy to dzieci, które nie są objęte obowiązkiem szkolnym i nie ukończyły 7. roku życia. W ich przypadku wystarczające jest okazanie imiennej karty MultiSport przed skorzystaniem z danej usługi w obiekcie sportowym.

8. Gdzie reklamować kartę MultiSport?

W przypadku pojawienia się problemów z działaniem karty MultiSport mamy prawo do złożenia reklamacji. Najprostszym sposobem jest wysłanie e-maila pod odpowiedni adres. Usługodawcy przysługuje 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. Pomniejsze problemy możemy próbować rozwiązać dzwoniąc na infolinię, lub wypełniając odpowiedni formularz kontaktowy.

9. Co zrobić w przypadku zgubienia karty MultiSport?

Zgubienie lub kradzież karty należy zgłosić pracodawcy, lub osobom zajmującym się kadrami w naszej firmie. Duplikat karty może zostać zamówiony na stronie internetowej. Nowa karta zostanie dostarczona w ciągu 3-5 dni roboczych, które liczy się od dnia, w którym zgłosiliśmy utratę naszej karty.

Więcej sportowych wiadomości znajdziesz na stronie: http://swiatkibica.pl/

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Trening personalny dla kobiet – dlaczego warto?

​Jeśli podobnie jak tysiące Polek każdego dnia myślisz o tym, że przydałoby się zrzucić...

Jak dobrać obciążenie treningowe?

Dobór odpowiedniego obciążenia to kluczowa sprawa w efektywności ćwiczeń fizycznych...

Ile kosztuje trener personalny?

Nie brakuje osób, które chcą zwiększyć skuteczność swojego treningu. Tacy ludzie...