Polecamy

Bieżnia w domu - co warto o niej wiedzieć?

Ile kosztuje trener personalny?

Styl życia

Czy można przytyć w pupie? Oto najważniejsze informacje w tym aspekcie

Nie brakuje dziewczyn, które mają kompleksy odnośnie zbyt małych - ich zdaniem - pośladków. Takie kobiety zastanawiają się, co zrobić, aby przytyć, lecz tylko w pupie. Czy taka opcja jest jednak możliwa? Co zrobić, żeby osiągnąć taki cel?

Chcesz, aby Twoja pupa była kształtna i pociągająca? Uważasz, że obecnie jest płaska, co w ogóle Ci się nie podoba? Obecnie dużo kobiet ma takie kłopoty. W dużej mierze odpowiada za to siedzący tryb życia.

Brak ruchu powoduje bowiem zanik mięśni pośladkowych, które mają z reguły stanowić fundament trzymający plecy w pozycji wyprostowanej. Trzeba zobaczyć, że wszystko w naszym ciele się ze sobą łączy. Problemy z jedną częścią ciała skutkują pojawianiem się kolejnych... W tym aspekcie zanik mięśnia pośladkowego może powodować na przykład ból pleców czy skrzywienie kręgosłupa.

Czy można przytyć tylko w okolicach pupy?

Niestety, nie da się. Tak samo nie można na przykład schudnąć tylko z okolic brzucha itp. Należy zaznaczyć, że schudnięcie lub przytycie jest związane bowiem z rozłożeniem kilogramów w sposób proporcjonalny (biorąc pod uwagę całe ciało). Jeśli zatem nie chcesz korzystać z usług chirurga plastycznego, to zapomnij o tym, że przytyjesz wyłącznie tych rejonach. Na szczęście są naturalne sposoby, aby powiększyć pośladki. Poniżej podajemy kilka wskazówek, jak efektywnie zrealizować ten cel.

Jak powiększyć pupę? Lista najważniejszych wskazówek

Co zrobić, żeby osiągnąć ten cel? Zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Ćwiczenia na pośladki

Więcej ruchu, mniej siedzenia

Pamiętaj, że brak zgrabnej, atrakcyjnej pupy wynika z nadmiernej ilości godzin spędzonych na krześle lub fotelu. Nie wolno zatem w ten sposób spędzać wolnego czasu. Im więcej ruchu, tym lepiej. Tak naprawdę każda aktywność fizyczna pomaga krok po kroku osiągać wymarzone proporcje w tym aspekcie. Dużo zatem zależy od nas samych.

Nie zapomnij o ćwiczeniach

Ćwiczenia fizyczne są na wagę złota. Możesz biegać, jeździć na rolkach, rowerze itp. Każda z tych czynności pomaga w aktywowaniu mięśni pośladkowych. Nie zapomnij, że są one relatywnie duże. W związku z tym wybrana aktywność musi Cię porządnie zmęczyć. Jeśli po wykonaniu treningu poczujesz zakwasy to jest to znak, że wykonałaś swoją pracę właściwie. To zaprocentuje w przyszłości.

Wykorzystaj dodatkowe obciążenie

Chodzi o dodatkowe obciążenia na siłowni. Martwy ciąg z kettlem w rękach, wykonywanie przysiadów ze sztangą czy ciężarki, które zostały przyczepione do nóg - te wszystkie akcesoria pomagają osiągnąć zamierzone cele. Jak z nich jednak skorzystać? Pomoże Ci profesjonalny trener, który rozpisze plan i będzie czuwał nad tym, aby zadania były wykonywane właściwie.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Rowery marki Haibike - czym się charakteryzują?

W 1995 roku w mieście Schweinfurt pojawiła się marka Haibike. W kolejnym okresie marka...

Jak zakładać i zdejmować soczewki kontaktowe?

Osoby stosujące soczewki kontaktowe powinni pamiętać o kilku zasadach - wówczas ich...

Wybór kołdry obciążeniowej w 4 krokach

Kołdra obciążeniowa to innowacyjne połączenie standardowej kołdry z terapeutycznym zacięciem...