Polecamy

Płaski brzuch w tydzień - dieta i ćwiczenia na 7 dni - część I

Szczupłe ciało do lata – jak wymodelować sylwetkę w 3 miesiące?

Fit Porady

Jak wyposażyć siłownię?

​Niezależnie od tego, czy zamierzasz odświeżyć wyposażenie siłowni, czy zbudować je od podstaw, wybór sprzętu do strefy siłowej to nie lada wyzwanie. Zastanawiasz się, jak przyciągnąć i utrzymać klientów? Chcesz zaspokoić potrzeby zarówno początkujących, jak i doświadczonych sportowców? Skorzystaj z naszych podpowiedzi!

Maszyny i wolne ciężary

Istnieją dwa rodzaje sprzętu, których oczekują klienci siłowni: maszyny i wolne ciężary. Jeśli wprowadzisz obie kategorie do swojej siłowni, możesz być pewny, że zaspokoisz potrzeby sportowców na każdym poziomie zaawansowania. Atlas to wielofunkcyjny sprzęt do ćwiczeń, który powinien znaleźć się w każdym klubie fitness i siłowni. Łączy w sobie wyciskanie na ławce, bloczek do wyciągu i stację do prostowania nóg. W ten sposób angażuje wiele partii mięśniowych. Łączy wiele maszyn do ćwiczeń w przystępnej cenie. Profesjonalny sprzęt do siłowni wyróżnia się wysoką jakością i nowoczesnym designem, dzięki czemu spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Kompleksowe wyposażenie siłowni

Total Fitness Concept oferuje zarówno nowe, jak i zregenerowane urządzenia do treningu siłowego i cardio. Ma wieloletnie doświadczenie, dlatego doradzi, jaki sprzęt sprawdzi się najlepiej w danym klubie lub siłowni. Pomoże zaplanować i zrealizować inwestycję, zwracając uwagę na każdy szczegół. Współpracuje z cenionymi producentami, m.in. włoską firmą Panatta. Dzięki temu możesz mieć pewność, że proponowane maszyny są niezawodne, trwałe i funkcjonalne. Firma Total Fitness Concept podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia. Przydziela opiekuna, na którego pomoc możesz liczyć na każdym etapie współpracy.

Wspomniana firma samodzielnie przeprowadza regenerację maszyn. Nie zleca działań zewnętrznym podmiotom, dzięki czemu oferuje usługi na najwyższym poziomie. Dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół, dlatego proponowane sprzęty sprawdzą się doskonale podczas intensywnego użytkowania.

Profesjonalna regeneracja sprzętu

Total Fitness Concept zajmuje się kompleksową regeneracją sprzętu do ćwiczeń. Doświadczeni pracownicy potrafią zdiagnozować stan maszyn i zaplanować ich regenerację. Cały proces przebiega w kilku etapach. Najpierw personel rozbiera sprzęt, a następnie dokładnie czyści i lakieruje elementy stałe, czyli plastiki oraz ramę. Na kolejnym etapie pracownicy wymieniają elementy eksploatacyjne (amortyzatory i łożyska). Następnie regenerują części elektroniczne, a w razie potrzeby je wymieniają. Złożone maszyny zostają poddane wnikliwej kontroli technicznej i wizualnej. Jeśli weryfikacja przeszła pomyślnie, pracownicy zabezpieczają sprzęt i transportują go pod adres podany przez klienta. Serwis podlega kilkumiesięcznej gwarancji.

Customizacja sprzętu treningowego

Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, zdecyduj się na castomizację sprzętu. Możesz zlecić polakierowanie niektórych elementów maszyn na wskazany kolor. Możesz również zamówić aplikację logo lub nazwy firmy na sprzęcie. Takie dodatkowe elementy przykują uwagę Twoich klientów, jednocześnie wpłyną pozytywnie na wizerunek klubu fitness lub siłowni.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Dlaczego warto włączyć zdrowe tłuszcze do...

​Tłuszcze stereotypowo wśród bardzo wielu osób nie kojarzą się dobrze.  Szczególnie...

Spodnie do biegania – jakie wybrać, aby...

Każdy świadomy miłośnik biegania doskonale zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla...

Dlaczego warto zdecydować się na suplementację...

Podobnie jak potas, sód i wapń, magnez jest ważnym elektrolitem, wspierającym mięśnie, kości...